Społeczność Linuxiarze.pl na IRC-u

Ostatnia aktualizacja: 15 maja 2022, 22:16

Rośnie popularność serwisu Linuxiarze.pl. Wzrasta również zainteresowanie projektem SparkyLinux, co można zauważyć na naszym forum w wątku o Sparky. Coraz więcej osób jest żywo zainteresowana rozwojem dystrybucji a nam jest niezmiernie miło, że to co robimy jak i nasz wkład pracy w portal nie idzie na marne.

Ostatnio na naszym forum wywiązała się dyskusja na temat zaistnienia społeczności linuksowej i tu pozwolę sobie zacytować jednego z naszych forumowiczów :

„społeczności irc lub innej, która pozwoliła by na bezpośrednią wymianę doświadczeń i dzielenie się wiedzą oraz na zwykłe, ludzkie poznanie się tych, którzy sympatyzują ze Sparky i chcą uczestniczyć w jego rozwoju”.

Tym, którzy są żywo zainteresowani wymianą takich doświadczeń między sobą i sympatyzują ze SparkyLinux oraz chcieliby pomóc w jego rozwoju informujemy, iż Linuxiarze.pl posiadają swój własny kanał na IRC:
#linuxiarze.pl
Serwer: irc.libera.chat

Wszystkich chętnych zapraszamy do dzielenia się doświadczeniami na w/w kanale oraz na forum.
Wbijajcie!

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

2 thoughts on “Społeczność Linuxiarze.pl na IRC-u

 • 27 stycznia 2013 at 20:34
  Permalink

  Miło jest mieć miejsce, z którym można się identyfikować bez względu na system jakiego używamy i poziom zaawansowania w systemach linuxowych. Po prostu masz linux to jesteś u siebie 🙂

  Reply
 • 25 stycznia 2013 at 20:32
  Permalink

  Super! Nareszcie normalni ludzie, połączeni wspólną pasją 🙂 Cieszę się ogromnie i pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie 🙂

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.